O FIRMIE

o firmie lumines

Profile aluminiowe Lumines LIGHTING to doskonałe profile montażowe dla taśm LED. Dzięki swojej minimalistycznej i nowoczesnej konstrukcji, służą nie tylko jako elementy świetlne, ale także jako dekoracja wnętrz. Dobór odpowiedniego stopu aluminium znacznie poprawia rozpraszanie ciepła wytwarzanego przez diody LED, a tym samym wydłuża żywotność taśm LED.

Jesteśmy dumni mogąc pochwalić się przyznaniem nagrody "Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2015". Cieszymy się, że nasze produkty zyskują coraz większą popularność wśród klientów w całej Polsce, a marka LED Labs Lighting jest rozpoznawalna w branży oświetleniowej na Polskim rynku. Jesteśmy tym bardziej zadowoleni z faktu, że nagrodę otrzymują tylko nieliczni.

Nasze działania przynoszą korzyści, które napędzają nas do dalszego rozwoju i pracy nad nowymi, innowacyjnymi produktami.

Myślimy innowacyjnie. Naszą misją jest dostarczanie produktów zaawansowanych technologicznie, które dzięki utrzymaniu konkurencyjnych cen, stają się powszechnie dostępne. Staramy się, aby oferowane przez nas rozwiązania, znacząco wpływały na podniesienie komfortu życia.

Budzimy zaufanie. Przez blisko dziesięć lat działalności wypracowaliśmy pozycję solidnego partnera biznesowego. Współpracujemy z czołowymi producentami rozwiązań LED z dalekiego wschodu, gdzie znajduje się światowe centrum ich produkcji. Jako wyłączny importer w kraju, dostarczamy moduły LED koreańskiej firmy GOQ wytwarzane przy użyciu komponentów Samsung. Uczymy się, i tak jak oni dbamy o jakość i precyzję wykonania. W naszym laboratorium fotometrii w Krakowie, testujemy wszystkie sprowadzone produkty, aby dzięki szczegółowej kontroli produkty, które trafią na rynek, zachowały najwyższy poziom niezawodności.

Jedną z naszych najważniejszych wartości jest dostarczanie produktów podnoszących komfort życia. Produkowane przez nas profile aluminiowe wytwarzane są wyłącznie z polskich surowców, z czego jesteśmy dumni.

Wybiegamy w przyszłość. Cieszymy się, że z nami jesteś.

aktualny katalog

My order

Delivery in the USA/Canada is priced individually. Please place an order and we will contact you shortly.

Send the order