KONTAKT

Dobry wybór. Dołącz do naszych zadowolonych klientów

Export Sales Director

Janusz Szpala
phone: +48 733 377 392
e-mail: j.szpala@lumines.pl

Key Account Manager

Aneta Szklar
phone: +48 722 772 382
e-mail: a.szklar@lumines.pl

Export Sales Manager

Piotr Hajduk
phone: +48 733 377 328
e-mail: p.hajduk@lumines.pl

Key Account Manager

Mateusz Kidawski
phone: +48 669 111 402
e-mail: m.kidawski@lumines.pl

Export Sales Manager

Ruslana Skaliuk
phone: +48 733 373 090
e-mail: r.skaliuk@lumines.pl

Export Sales Manager

Patryk Ściślak
phone: +48 733 044 551
e-mail: p.scislak@lumines.pl

Dyrektor Handlowy

Łukasz Gąsiorek
phone: +48 669 941 031
e-mail: l.gasiorek@led-labs.pl

Zastępca Dyrektora Handlowego
mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie

Paweł Wiśniewski
phone: +48 739 229 739
e-mail: p.wisniewski@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
podkarpackie, małopolskie

Michał Balawender
phone: +48 693 198 418
e-mail: m.balawender@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
śląskie

Daniel Maciąg
phone: +48 785 366 484
e-mail: d.maciag@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
małopolskie, świętokrzyskie

Tomasz Klimczak
phone: +48 691 563 133
e-mail: t.klimczak@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie

Łukasz Szydłowski
phone: +48 733 377 754
e-mail: l.szydlowski@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
dolnośląskie, opolskie, lubuskie

Radosław Majchrzyk
phone: +48 733 530 305
e-mail: r.majchrzyk@led-labs.pl

Logistyka i zaopatrzenie

Jarosław Kaczor
phone: +48 791 457 915
e-mail: j.kaczor@led-labs.pl

Marketing

Marcin Majewski
phone: +48 733 377 384
e-mail: m.majewski@led-labs.pl

RODO - obowiązek informacyjny w wersji PDF.


LED LABS S.A.
ul. Zakopiańska 2c, 30-418 Kraków
KRS: 0000988995, NIP:6793108450, REGON:360837680
Kapitał zakładowy: 1.141.000,00 PLN




BANK: Santander Bank Polska S.A.
PLN 11 1090 1665 0000 0001 5084 3552
EUR PL32 1090 1665 0000 0001 5084 3562
USD PL26 1090 1665 0000 0001 5084 3573
BIC/SWIFT: WBKPPLPP

kontakt@led-labs.pl

My order

Delivery in the USA/Canada is priced individually. Please place an order and we will contact you shortly.

Send the order