AKTUALNOŚCI

Targi Światło w Warszawie już wkrótce!

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO, które odbędą się w Warszawie w dniach 13-15.03.2019 r.Targi ŚWIATŁO to jedno z najważniejszych wydarzeń branży oświetleniowej. To właśnie tutaj producenci prezentują premierowe produkty, innowacyjne rozwiązania i technologie. Targi dostarczają praktyczną wiedzę z zakresu oświetlenia, instalacji elektrycznych oraz prawa budowlanego, są najlepszą w kraju okazją dla spotkań branżowych, wymiany doświadczeń oraz platformą nawiązania nowych kontaktów handlowych. Targi ŚWIATŁO to także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących – szkolenia i konferencje, warsztaty, panele dyskusyjne oraz konsultacje branżowe, wystawy, pokazy dla odwiedzających. Tegoroczne Targi ŚWIATŁO będą dla nas wyjątkowe, ponieważ właśnie podczas tego wydarzenia odbędzie się premiera dwóch nowych produktów marki! Dodatkowo, podobnie jak w zeszłym roku, gości na stoisku będziemy częstować przepyszną, oryginalną włoską kawą, serwowaną przez naszą baristkę. 

Na stoisku będzie również możliwość odebrania najnowszego Poradnika instalatora Lumines Lighting. To kompendium wiedzy dla każdego, kto chce podjąć się samodzielnego montażu profili aluminiowych. Wydane w kieszonkowej formie, idealnie sprawdzi się podczas codziennej pracy.

Spotkajmy się na stoisku Lumines Lighting - box C18, hala 1, na którym znajdziecie jeszcze więcej niespodzianek. Możecie także odwiedzić stand marki LED Labs, na którym poznacie najnowsze rozwiązania w oświetleniu LED - box B5, hala 1.

Zapraszamy również do rejestracji na szkolenia towarzyszące targom. 14 marca w godzinach 11:10-11:40 odbędzie się wykład "Nowoczesne systemy oświetleniowe do suchej zabudowy – technologie, sterowanie, oprawy, zasilanie", który poprowadzi mgr inż. Grzegorz Trzcieliński, prezes firmy LED Labs.

Do zobaczenia w Warszawie!

 

My order

Delivery in the USA/Canada is priced individually. Please place an order and we will contact you shortly.

Send the order