AKTUALNOŚCI

Podsumowanie targów Light+Building 2018

Targi Light+Buiding we Frankfurcie to jedno z największych wydarzeń dla globalnego sektora oświetlenia. Ponad 2700 wystawców z całego świata, 220 000 odwiedzających i aż 89 firm z Polski, a wśród nich Lumines Lighting. Zaszczytem było dla nas reprezentowanie naszego kraju na tak prestiżowym evencie już po raz drugi.

Czas na stoisku płynął szybko, praca odbywała się na najwyższych obrotach. Dzięki temu zaowocowała w wiele mocnych spotkań i rozmów, a wszystkie pytania spotkały się z odpowiedzią ze strony naszego teamu. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Lumines Lighting na targach i poznali nasze profile nieco lepiej.

Lumines Lighting został wyróżniony nagrodą Archiproducts Selection – Light+Building 2018. Statuetka przypada firmom, które w szczególny sposób odznaczają się innowacyjnością i jakością produktów oraz dbają o nienaganny design. Ta nagroda to dla nas wyjątkowe wyróżnienie i docenienie ciężkiej pracy włożonej w rozwój nowych produktów. Naszym priorytetem jest to, aby były one nowoczesne, ciekawe i spełniały oczekiwania klientów w 100%.Na naszym stoisku rozdawaliśmy oryginalne, włoskie kawy. Wydaliśmy ich setki, a każdy odwiedzający Lumines Lighting mógł skosztować przepysznej kawy serwowanej przez naszą baristkę.Z radością możemy już teraz napisać - do zobaczenia na Light+Building 2020!

My order

Delivery in the USA/Canada is priced individually. Please place an order and we will contact you shortly.

Send the order