LUMINES

LIGHTING


AKTUALNOŚCI

Firma Przyjazna klientowi

Dołączając do programu Firma Przyjazna klientowi, chcieliśmy sprawdzić jak jesteśmy postrzegani w naszej branży, poznać wasze opinie - plusy oraz minusy - na temat jakości obsługi klienta, jakości sprzedawanych produktów, czy zaufania do posiadanej wiedzy przez nas na temat oświetlenia LED.

Stanęliśmy na wysokości zadania. Oficjalnie otrzymaliśmy certyfikat Firmy Przyjaznej Klientowi i znaleźliśmy się wśród grona Laureatów programu FPK. Jesteśmy niezwykle zadowoleni i mile zaskoczeni z wysokich ocen jakie nam przyznaliście.

Wasze opinie są dla nas ważne, dlatego tak jak obiecaliśmy - nie spoczywamy na laurach i pragniemy się dalej rozwijać o czym przekonacie się już wkrótce!

Profile aluminiowe Lumines LIGHTING

to doskonałe profile montażowe dla taśm LED. Dzięki swojej minimalistycznej i nowoczesnej konstrukcji, służą nie tylko jako elementy świetlne, ale także jako dekoracja wnętrz. Dobór odpowiedniego stopu aluminium znacznie poprawia rozpraszanie ciepła wytwarzanego przez diody LED, a tym samym wydłuża żywotność taśm LED.