lumines

lighting


KONTAKT

Dobry wybór. Dołącz do naszych zadowolonych klientów

Export Sales Manager

Ivan Savenko
phone: +48 733 373 090
e-mail: i.savenko@lumines.pl

Export Sales Manager

Piotr Kuglarz
phone: +48 733 377 725
e-mail: p.kuglarz@lumines.pl

Export Sales Manager

Aneta Szklar
phone: +48 722 772 382
e-mail: a.szklar@lumines.pl

Export Sales Manager

Magdalena Załucka-Sieńko
phone: +48 733 377 392
e-mail: m.zalucka@lumines.pl

Export Sales Manager

Dawid Wołosiński
phone: +48 669 111 402
e-mail: d.wolosinski@lumines.pl

Export Sales Manager

Artur Ostrowski
phone: +48 733 377 328
e-mail: a.ostrowski@lumines.pl

EXPORT SALES MANAGER

Paweł Kostecki
phone: +48 733 377 818
e-mail: p.kostecki@lumines.pl

Dyrektor Handlowy

Łukasz Gąsiorek
phone: +48 669 941 031
e-mail: l.gasiorek@led-labs.pl

Przedstawiciel ds. Inwestycji

Tomasz Dragosz
phone: +48 733 377 157
e-mail: t.dragosz@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
podkarpackie, małopolskie

Michał Balawender
phone: +48 693 198 418
e-mail: m.balawender@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie

Paweł Wiśniewski
phone: +48 739 229 739
e-mail: p.wisniewski@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
śląskie, opolskie, dolnośląskie

Konrad Harciarek
phone: +48 785 366 484
e-mail: k.harciarek@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
małopolskie, świętokrzyskie

Tomasz Klimczak
phone: +48 691 563 133
e-mail: t.klimczak@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
zachodnio-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

Łukasz Szydłowski
phone: +48 733 377 754
e-mail: l.szydlowski@led-labs.pl

Logistyka i zaopatrzenie

Jarosław Kaczor
phone: +48 791 45 79 15
e-mail: j.kaczor@led-labs.pl

Marketing

Marcin Majewski
phone: +48 733 377 384
e-mail: m.majewski@led-labs.pl

RODO - obowiązek informacyjny w wersji PDF.


LED LABS Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 2c, 30-418 Kraków
KRS: 0000544027, NIP:6793108450, REGON:360837680
Kapitał zakładowy: 1.141.000,00 PLN




BANK: Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
PLN 90 1600 1462 1815 0979 3000 0001
EUR 79 1600 1462 1815 0979 3000 0005
IBAN PL79 1600 1462 1815 0979 3000 0005
BIC PPABPLPK
USD 52 1600 1462 1815 0979 3000 0006
IBAN PL52 1600 1462 1815 0979 3000 0006
BIC PPABPLPK
kontakt@led-labs.pl