lumines

lighting


KONTAKT

Dobry wybór. Dołącz do naszych zadowolonych klientów

Export Sales Manager
Russian, English

Ivan Savenko
phone: +48 733 373 090
e-mail: i.savenko@lumines.pl

Export Sales Manager
German, English

Piotr Kuglarz
phone: +48 733 377 725
e-mail: p.kuglarz@lumines.pl

Export Sales Manager
Spanish

Aneta Szklar
phone: +48 722 772 382
e-mail: a.szklar@lumines.pl

Export Sales Manager
English

Magdalena Załucka-Sieńko
phone: +48 733 377 392
e-mail: m.zalucka@lumines.pl

Export Sales Manager
English

Dawid Wołosiński
phone: +48 669 111 402
e-mail: d.wolosinski@lumines.pl

Dyrektor Handlowy

Łukasz Gąsiorek
phone: +48 669 941 031
e-mail: l.gasiorek@led-labs.pl

Przedstawiciel ds. Inwestycji

Tomasz Dragosz
phone: +48 733 377 157
e-mail: t.dragosz@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
podkarpackie, małopolskie

Michał Balawender
phone: +48 693 198 418
e-mail: m.balawender@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie

Paweł Wiśniewski
phone: +48 739 229 739
e-mail: p.wisniewski@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
śląskie, opolskie, dolnośląskie

Konrad Harciarek
phone: +48 785 366 484
e-mail: k.harciarek@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
małopolskie, świętokrzyskie

Tomasz Klimczak
phone: +48 691 563 133
e-mail: t.klimczak@led-labs.pl

Reg. Kierownik Sprzedaży
zachodnio-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

Łukasz Szydłowski
phone: +48 733 377 754
e-mail: l.szydlowski@led-labs.pl

Logistyka i zaopatrzenie

Jarosław Kaczor
phone: +48 791 45 79 15
e-mail: j.kaczor@led-labs.pl

Marketing

Marcin Majewski
phone: +48 733 377 384
e-mail: m.majewski@led-labs.pl

RODO - obowiązek informacyjny w wersji PDF.


LED LABS Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 2c, 30-418 Kraków
KRS: 0000544027, NIP:6793108450, REGON:360837680
Kapitał zakładowy: 1.141.000,00 PLN




BANK: ALIOR S.A. (SWIFT: ALBPPLPW)
PLN: 14 2490 0005 0000 4530 8877 6461
EUR: PL69 2490 0005 0000 4600 8036 3199
kontakt@led-labs.pl