lumines

lighting


KONTAKT

skontaktuj się z nami

Dyrektor Handlowy
  •  
  • Łukasz Gąsiorek
  • phone: +48 669 941 031
  • e-mail: l.gasiorek@led-labs.pl                         
Reg. Kierownik Sprzedaży 
  •  
  • woj.mazowieckie, podlaskie, łódzkie, lubelskie
  • warmińsko-mazurskie
  •  
  • Paweł Wiśniewski
  • phone: +48 739 229 739
  • e-mail: p.wisniewski@led-labs.pl                         

Reg. Kierownik Sprzedaży 
  •  
  • woj.śląskie, opolskie, dolnośląskie
  •  
  • Konrad Harciarek
  • phone: +48 785 366 484
  • e-mail: k.harciarek@led-labs.pl                            

Reg. Kierownik Sprzedaży 
  •  
  • woj.podkarpackie, małopolskie
  •  
  • Michał Balawender
  • phone: +48 693 198 418
  • e-mail: m.balawender@led-labs.pl                         

Reg. Kierownik Sprzedaży 
  •  
  • woj. małopolskie, świętokrzyskie
  •  
  • Tomasz Klimczak 
  • phone: +48 691 563 133
  • e-mail: t.klimczak@led-labs.pl                            

Reg. Kierownik Sprzedaży 
  •  
  • woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie,
  • wielkopolskie, lubelskie
  •  
  • Łukasz Szydłowski
  • phone: +48 733 377 754
  • e-mail: l.szydlowski@led-labs.pl                         

Przedstawiciel Handlowy ds. Inwestycji 
  •  
  • Tomasz Dragosz 
  • phone: +48 733 377 157
  • e-mail: t.dragosz@led-labs.pl                            
 


 
  • lumines 
  • EXPORT SALES MANAGER

  • Ivan Savenko
  • phone: +48 733 373 090
  • e-mail: i.savenko@lumines.pl                               


 
  • lumines 
  • EXPORT SALES MANAGER

  • Piotr Kuglarz
  • phone: +48 733 377 725
  • e-mail: p.kuglarz@lumines.pl                               


  • lumines 
  • EXPORT SALES MANAGER

  • Joanna Kuźma 
  • phone: +48 733 377 392
  • e-mail: j.kuzma@lumines.pl                                    


 
  • lumines 
  • EXPORT SALES MANAGER

  • Aneta Szklar
  • phone: +48 722 772 382
  • mail: a.szklar@lumines.pl                             

 

Export sales manager: de/en 
Export sales manager: fr/en
Export sales manager: es
Export sales manager: ru