LUMINES

LIGHTING


Aktualności

Aktualności

 • (Polski) Linia Światła LED Labs Lighting 19 05 2021 15:48:07

  Ostatnie lata pokazały, że coraz chętniej sięgamy po nowoczesne rozwiązania, także w kwestii oświetlenia. Spoglądając w stronę wykończenia wnętrz widać znaczący wzrost zainteresowania oświetleniem z wykorzystaniem profili LED. Stało się tak, ponieważ zaczęliśmy dostrzegać walory tego typu oświetlenia.

  Czytaj całość
 • (Polski) OŚWIETLENIE GARDEROBY PROFILAMI LED 12 03 2021 15:54:56

  W projektach domów i mieszkań coraz to częściej zwracamy uwagę na garderobę. Nie ma ona już być tylko miejscem składowania ubrań, ale ma sprawiać, że będziemy się w niej dobrze czuć i chętnie spędzać czas. Niezwykle istotne jest, aby wnętrze to było dla nas atrakcyjne wizualnie, a na to wpływ może mieć dobór odpowiedniego oświetlenia.

  Czytaj całość
 • (Polski) OŚWIETLENIE PRZYSUFITOWE I KINKIETY LED 06 05 2020 9:12:39

  Nowoczesne kinkiety ścienne. Wykonane z aluminium, stanowiące dopełnienie pomieszczeń urządzonych w stylu industrialnym. Kiedyś niezwykle popularne, dziś nieco zapomniane, powracają za sprawą profili aluminiowych LED.

  Czytaj całość
 • (Polski) OPRAWY OŚWIETLENIOWE Z PROFILI LED 06 05 2020 8:46:49

  Wybierając lampy do mieszkania czy przestrzeni biurowej, nie jesteśmy już skazani na gotowe produkty ze sklepu. Dzięki profilom aluminiowym LED możemy bawić się kreatywnością przy projektowaniu i tworzeniu gotowych opraw. Lampy z profili LED mogą być wykonywane precyzyjnie na wymiar przy wykorzystaniu niezliczonej ilości kształtów.

  Czytaj całość
 • (Polski) Oświetlenie dekoracyjne schodów 24 01 2020 10:54:29

  Obecnie oczekuje się, by oświetlenie schodowe, oprócz roli użytkowej, pełniło również funkcję dekoracyjną. Efektownie podświetlone schody zaczynają przypominać rzeźbę stanowiącą główny punkt we wnętrzu. Jak atrakcyjnie oświetlić schody, aby stały się prawdziwą wizytówką domu?

  Czytaj całość
 • (Polski) Oświetlenie wiszące z profilami LED 17 12 2019 15:01:16

  Lampy wiszące to jeden z najciekawszych rodzajów oświetlenia do mieszkania i domu. Są funkcjonalne, mogą stanowić główne źródło światła w pomieszczeniu, a jednocześnie służyć jako ważny element dekoracyjny wnętrza. Można powiesić je w dowolnym miejscu na suficie, oświetlając wybraną powierzchnię. Oprócz tego przykuwają uwagę, dlatego zwykle posiadają ciekawą formę, podkreślającą styl wnętrza.

  Czytaj całość
 • (Polski) Jak oświetlić lustro w łazience? 12 11 2019 14:50:14

  Łazienka jest miejscem, które wymaga dobrze przemyślanego projektu oświetlenia. Ostatnie lata przyniosły zmiany w projektowaniu – odchodzimy od starych zasad i nie traktujemy już łazienki jak całości, a dzielimy ją na strefy, do których musimy dopasować odpowiedni rodzaj światła.

  Czytaj całość
 • (Polski) Jak zamontować oświetlenie LED w kuchni 27 09 2019 9:31:48

  Odpowiednio zaplanowana i oświetlona kuchnia to funkcjonalne i wygodne miejsce, gdzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki. Podczas planowania nowoczesnej kuchni, coraz częściej mamy do czynienia z pomieszczaniami otwartymi na przestrzeń mieszkalną. Odpowiedni dobór mocy i barwy światła znacząco wpływa wtedy nie tylko na komfort i bezpieczeństwo pracy, ale również staje się integralną częścią designu całej przestrzeni.

  Czytaj całość
 • (Polski) Oświetlenie schodów przy wykorzystaniu profilu SCALA Lumines Lighting 06 05 2019 9:35:45

  Oświetlenie schodów zarówno w przestrzeni publicznej, jak i domowej, może być dużym wyzwaniem. Musi być dobrze przemyślane i praktycznie zaplanowane, aby jak najlepiej spełniało swoje funkcje. W wielu przestrzeniach schody są strefą problematyczną, gdyż wymagają projektu, który uwzględni również bezpieczeństwo użytkowników.

  Czytaj całość

Profile aluminiowe Lumines LIGHTING to doskonałe profile montażowe dla taśm LED. Dzięki swojej minimalistycznej i nowoczesnej konstrukcji, służą nie tylko jako elementy świetlne, ale także jako dekoracja wnętrz. Dobór odpowiedniego stopu aluminium znacznie poprawia rozpraszanie ciepła wytwarzanego przez diody LED, a tym samym wydłuża żywotność taśm LED.