LUMINES

LIGHTING


AKTUALNOŚCI

TARGI ŚWIATŁO 31.01-02.02.2018 W WARSZAWIE - ODBIERZ WEJŚCIÓWKĘ!

Zapraszamy na kolejną edycjęTargów ŚWIATŁO, które odbędą się w dniach 31 stycznia-2 lutego w Warszawie w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. To jedyne wydarzenie, które łączy prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową, dzięki czemu zyskają Państwo możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach, szkoleniach i konkursach. Po rejestracji można otrzymać darmową wejściówkę na to wydarzenie - tutaj.
Znajdą nas Państwo na stoisku C18 w HALI 1, gdzie zaprezentujemy nasze najnowsze pomysły w dziedzinie profili aluminiowych. Mamy nadzieję, że wiele nowości z sektora technologii LED, które wprowadziliśmy w ostatnich miesiącach, zachęcą Państwa to odwiedzenia naszego stoiska. Informacje na temat dojazdu znajdą Państwo na stronie organizatora -tutaj.
Zapraszamy!

Profile aluminiowe Lumines LIGHTING

to doskonałe profile montażowe dla taśm LED. Dzięki swojej minimalistycznej i nowoczesnej konstrukcji, służą nie tylko jako elementy świetlne, ale także jako dekoracja wnętrz. Dobór odpowiedniego stopu aluminium znacznie poprawia rozpraszanie ciepła wytwarzanego przez diody LED, a tym samym wydłuża żywotność taśm LED.