LUMINES

LIGHTING


AKTUALNOŚCI

Szkolenia dla firm z produktów marki LUMINES Lighting

W siedzibie naszej firmy, w Krakowie, odbywają się szkolenia produktowe na temat profili aluminiowych Lumines Lighting. Ostatnie miesiące obfitowały w nowe produkty oraz ciekawe rozwiązania w dziedzinie designu i montażu, które pojawiły się w naszej ofercie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi Partnerzy otrzymywali regularnie solidną dawkę wiedzy, jak i wsparcia. 
Szkolenie produktowe ma formę warsztatów. Rozpoczyna się od krótkiej prezentacji dotyczącej najnowszch profili Lumines Lighting wprowadzonych do oferty w 2017 roku. To doskonały sposób na poznanie charakterystyki każdego profilu i tym samym rozszerzenie swojej wiedzy produktowej. Następnie nadchodzi pora na praktykę, czyli pracę bezpośrednio z profilami. Profile są montowane przez uczestników szkolenia, dobierane są do nich klosze, zaślepki i wszystkie potrzebne akcesoria. Nie ma lepszej możliwości na poznanie profili i możliwości, które stwarzają!

Szkolenia "Zaawansowane techniki montażu i aranżacji systemów oświetlenia LED, w oparciu o zastosowanie Profili Aluminiowych" będą odbywać się regularnie, zapraszamy do udziału!